Od starego domu jednorodzinnego do nowoczesnego ośrodka wczasowego!
czyli jak powstawała Villa Marina
Fotorelacja 2017 i dziś czyli jak straciłam spokój ducha, a zyskałam nadciśnienie vel marzenia warto spełniać za wszelką cenę
P.S.Budowa została ogarnięta w takim tempie, że nawet w mapach google nie zdążono jeszcze aktualizować zdjęć.

Pierwszy letni sezon w  @VillaMarinaAugustów za nami.Działo się !!! Jednak przede wszystkim  ogromnie się cieszymy, że dobrze się u nas czujecie, Wasze opinie to miód na nasze serca! Dziękujemy i zapraszamy!!

„Idealne miejsce na wakacje. Czysto, smacznie i wszędzie blisko. Polecam i daje 5″
„Fantastyczne miejsce, świetna ekipa, i nurkowo i noclegowo 🙂 byliśmy całą rodziną i każdy zadowolony (pies też! wielki ogród i resztki z ogniska). na pewno wrócimy po kolejny reset. Polecam!”
„Fantastycznie miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu, bardzo polecam”
„Cudownie spędzony czas. Czyściutko i przyjemnie. Jedzonko przepyszne. Serdecznie polecam pobyt w Villa Marina Augustów i na pewno tu wrócę:)”
a to tylko kilka opinii, więcej opinii  tu: https://www.facebook.com/pg/VillaMarinaAugustow/reviews/?ref=page_internal

Nowy 2019 Rok – przywitaliśmy bardzo zacnie – w bardzo zacnym gronie! Zabawa była przednia!! Goście zaczęli się już zjeżdżać 27 grudnia i choć pogoda na kulig nie dopisała nasi Goście wykorzystali piękną okolicę na aktywny wypoczynek mimo to.  Pozytywnych emocji nie brakowało, a sama zabawa sylwestrowa w przebieranym stylu –zdecydowanie MEGA! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, że w wyjątkowym stylu powitali Nowy Rok- bo jaki Nowy Rok taki cały rok 🙂 WSZYSTKIM- WIELKIE DZIĘKI! I zapraszamy ponownie!”

Jak wesele w czasie pandemii_ to tylko w VillaMarina.
Przygotowania do wesela w czasach pandemii – głównie polegały na oczekiwaniu…. wymyślaniu nowych scenariuszy…. i różnych obliczach stresiku … Pani kierowniczka vel ciocia vel czarownica co prawda uspokajała, że wszystko odbędzie się tak jak zostało zaplanowane, no nie mniej jednak czasy były takie dzikie, że nawet ja miałam momencik zwątpienia… i bałam się, że moje czarowanie może nie być wystarczające na tę dzikość czasów, na szczęście dobrzy ludzie są wokół i sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe za co ogromnie dziękuję! Dzięki organizacji wesela w Villa Marina w czasie pandemii zyskaliśmy Przyjaciół- przez duże P- przegadane godziny, wypite hektolitry wina, a nawet wypłakane łzy spowodowały, że w naszych sercach zagościliście na stałe. I za to również serdecznie Wam dziękujemy!
Kochajcie się pięknie! Bądźcie piękni dla siebie i zdobywajcie szczyty- w każdym życiowym wymiarze! I niech moc będzie z Wami!
Dzięki Wam więcej wiatru w żagle nie jesteśmy w stanie przyjąć
Dziękujemy ogromnie raz jeszcze za zaufanie jakim nas obdarzyliście – oddając w nasze ręce organizację TAK WYJĄTKOWEGO WYDARZENIA!