Od starego domu jednorodzinnego do nowoczesnego ośrodka wczasowego!
czyli jak powstawała Villa Marina
Fotorelacja 2017 i dziś czyli jak straciłam spokój ducha, a zyskałam nadciśnienie vel marzenia warto spełniać za wszelką cenę
P.S.Budowa została ogarnięta w takim tempie, że nawet w mapach google nie zdążono jeszcze aktualizować zdjęć.

Pierwszy letni sezon w  @VillaMarinaAugustów za nami.Działo się !!! Jednak przede wszystkim  ogromnie się cieszymy, że dobrze się u nas czujecie, Wasze opinie to miód na nasze serca! Dziękujemy i zapraszamy!!

„Idealne miejsce na wakacje. Czysto, smacznie i wszędzie blisko. Polecam i daje 5″
„Fantastyczne miejsce, świetna ekipa, i nurkowo i noclegowo 🙂 byliśmy całą rodziną i każdy zadowolony (pies też! wielki ogród i resztki z ogniska). na pewno wrócimy po kolejny reset. Polecam!”
„Fantastycznie miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu, bardzo polecam”
„Cudownie spędzony czas. Czyściutko i przyjemnie. Jedzonko przepyszne. Serdecznie polecam pobyt w Villa Marina Augustów i na pewno tu wrócę:)”
a to tylko kilka opinii, więcej opinii  tu: https://www.facebook.com/pg/VillaMarinaAugustow/reviews/?ref=page_internal

Nowy 2019 Rok – przywitaliśmy bardzo zacnie – w bardzo zacnym gronie! Zabawa była przednia!! Goście zaczęli się już zjeżdżać 27 grudnia i choć pogoda na kulig nie dopisała nasi Goście wykorzystali piękną okolicę na aktywny wypoczynek mimo to.  Pozytywnych emocji nie brakowało, a sama zabawa sylwestrowa w przebieranym stylu –zdecydowanie MEGA! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, że w wyjątkowym stylu powitali Nowy Rok- bo jaki Nowy Rok taki cały rok 🙂 WSZYSTKIM- WIELKIE DZIĘKI! I zapraszamy ponownie!”